Ви зараз переглядаєте В Науковому ліцеї стартувала передвиборча кампанія

В Науковому ліцеї стартувала передвиборча кампанія

У Науковому ліцеї Житомирської політехніки проходить передвиборча кампанія до ради ліцеїстів. Кожен кандидат на голову ради ліцеїстів разом зі своєю командою підготували програми організації учнівського самоврядування в Науковому ліцеї на 2023-2024 навчальний рік. Впродовж 2-х тижнів команди обмінюються агітаційним матеріалом, листівками, доступом до віртуальних агітаційних платформ через QR-код. У ході передвиборчої кампанії заплановано проведення «відкритого мікрофону», під час якого кандидати виступлять зі своїми передвиборчими програмами та дадуть відповіді на запитання ліцеїстів.

Цьогоріч до ради ліцеїстів балотуються:

Євланов Даніїл, у команді якого Гайдайчук Владислав, Теличенко Ангеліна, Булич Катерина, Демидчук Ілля, Громова Марина, Недзвецький Олег, Ніцкевич Дарія;

Кожушко Олексій, який очолює команду, до складу якої входять Барибіна Софія, Полякова Поліна, Андронік Аліна, Длогуш Богдан, Дзиба Альбіна, Сіваченко Анастасія, Збаражський Орест;

–  Любич Вадим, у команді якого Милостивий Артем, Чернишов Данііл, Ляховець Ангеліна, Афонін Тимофій, Борщівська Магдалина, Гордійчук Богдан, Алтухова Катерина;

Столярчук Дмитро з командою, у складі якої Кайданюк Ілля, Пенишева Валерія, Сахневич Діана, Хмєль Ілля, Козлюк Марина, Тищенко Артем, Геча Кирило;

Шапіренко Максим, у якого в команді Заєць Богдан, Скримінська Оксана, Соколовська Вікторія, Найбородін Артем, Лобода Софія, Михальський Нікіта, Савицький Єгор.

Організовує та контролює виборчу кампанію учнівського самоврядування у 2023 році лічильна комісія у складі Аляб’єва Іллі, Будішевського Єгора, Дворецької Анастасії, Омельчука Олександра, Собченка Богдана, Шахрая Артема.

Вибори відбудуться в п’ятницю 20 жовтня. Бажаємо успіхів кандидатам!

Цей запис має один коментар