Ви зараз переглядаєте Результати Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит»

Завершився Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит». Це найбільший конкурс МАН, у якому взяли участь учні Наукового ліцею Житомирської політехніки. За результатами конкурсу, ліцеїсти Житомирської політехніки здобули перемоги:
   сертифікат І ступеня (номінація «Еколог-Юніор» — для юних екоактивістів, які знаються на біології та заклопотані проблемами довкілля») здобула учениця 11-Б групи Павлюк Дарина.
   сертифікат ІІ ступеня ( номінація «Еколог-Юніор» — для юних екоактивістів, які знаються на біології та заклопотані проблемами довкілля») здобула учениця 10-Г групи Алтухова Катерина.

Вітаємо ліцеїсток та їх наставницю – учительку хімії та біології Наукового ліцею Зинюк Наталію Миколаївну і бажаємо нових перемог та цікавих конкурсів!