Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти та педагогічні працівники Житомирської політехніки відзначені за перемоги в конкурсах

За участь у загальноміських конкурсах та олімпіадах, а також конкурсах МАН обдарована молодь Житомирської громади отримала стипендії міського голови. Серед 53-х стипендіатів 4 ліцеїсти Житомирської політехніки.
Учениця групи 11-В Єлизавета Панченко отримала стипендію в номінації «Дослідник року», учень групи 11-Б Остап Терентюк – в номінації «Інтелект року», учень групи 11-Б Іван Шаран та учениця групи 10-В Дарія Бірюченко – в номінації «Талант року».
Крім того за підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – МАН України вчительці історії Наукового ліцею Житомирської політехніки Олені Гечі призначено премію міського голови.
Щиро вітаємо наших переможців та зичимо їм нових успіхів, творчих пошуків та перемог!