Ви зараз переглядаєте Курс з основ тактичної медицини для учнів Наукового ліцею Житомирської політехніки

Інструктор з тактичної медицини громадської організації “Центурія” проводить курс з основ тактичної медицини для ліцеїстів 10-х груп Наукового ліцею Житомирської політехніки. Навчально-практичні  заняття з надання першої невідкладної допомоги під час військових дій проводяться за алгоритмом MARCH. Ліцеїстів навчають зупиняти кровотечу, накладати бандажі та турнікети, робити тампонади ран, надавати домедичну допомогу при пневмотораксі, гіпотермії та травмах голови. Курс складається з 14 годин відеопрезентації навчального матеріалу та практичного відпрацювання навичок домедичної допомоги, які можуть врятувати життя.

Висловлюємо подяку ГО “Центурія” в особі інструктора за змістовні та такі актуальні заняття!