Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки Антонюк Володимир та Драган Влада – переможці обласної олімпіади з інформаційних технологій

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій учнів 10-х та 11-х класів Житомирської області, яка відбулася 21 січня поточного року, учень групи 10-А Наукового ліцею Житомирської політехніки Антонюк Володимир та учениця групи 11-А Драган Влада посіли ІІ місця, отримавши 110,5 та 94,5 балів відповідно.
Педагогічними керівниками ліцеїстів є вчителі інформатики Наукового ліцею Варганова Діна Олександрівна та Шатківський Віталій Миколайович.
Вітаємо наших переможців. Бажаємо нових цікавих проектів та перемог!