Ви зараз переглядаєте Досягнення у мистецьких конкурсах

Досягнення у мистецьких конкурсах

В умовах воєнного стану ліцеїсти Житомирської політехніки продовжують брати активну участь у наукових конкурсах та турнірах. Учениця групи 11-Г Наукового ліцею Столярчук Валерія взяла участь у Міжнародному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів, ХV Міжнародному конкурсі мистецтв «Soloviov-Art» та Міжнародному фестиваль-конкурсі образотворчого мистецтва «Soloviov-Art». Керівником наукових проектів ліцеїстки є вчитель інформатики Тарасюк Микола Дмитрович.

За висновками журі Валерія стала Лауреатом І премії ХV Міжнародного конкурсу мистецтв «Soloviov-Art» (юнацька І категорія: 15-16 років) та Лауреатом І премії Міжнародного фестиваль-конкурсу образотворчого мистецтва «Soloviov-Art» (юнацька І категорія: 17-19 років) у номінації «Художнє фото».

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових, цікавих проектів, пошуків і перемог!