Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки здобули перемогу в міському конкурсі

Ліцеїсти Житомирської політехніки здобули перемогу в міському конкурсі

2 березня поточного року відбувся міський етап конкурсу учнівської молоді на кращого користувача офісними програмами в онлайн-форматі, в якому взяли участь учні Наукового ліцею Житомирської політехніки. Відповідно до наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 04.03.2024 №81 за результатами конкурсу ліцеїсти Житомирської політехніки здобули:

– Дипломи І ступеня:

учень групи 11-А, Антонюк Володимир (номінація Access),

учениця групи 11-Б, Павлюк Дарина (номінація Access),

– Диплом ІІ ступеня:

учень групи 11-Б, Кошицький Олексій (номінація Excel),

– Диплом ІІІ ступеня:

учень групи 10-А, Столярчук Дмитро (номінація Excel).

Дякуємо за участь у конкурсі учню групи 10-А, Ткачу Кирилу (номінація Word) та учениці групи 11-В, Дзибі Альбіні (номінація PowerPoint)

Вітаємо наших переможців та педагогічних керівників, вчителів інформатики Варганову Діну Олександрівну і Шатківського Віталія Миколайовича.

Бажаємо нових цікавих проектів, успіхів та перемог!