Ви зараз переглядаєте Ліцеїстка Житомирської політехніки – лауреат стипендії для обдарованої молоді

Ліцеїстка Житомирської політехніки – лауреат стипендії для обдарованої молоді

Відповідно до розпорядження Житомирського міського голови Сергія Сухомлина від 27 травня 2022 року №400 09 червня 2022 року відбулося вручення стипендії для обдарованої молоді. Серед нагороджених учениця групи 10-Г Наукового ліцею Житомирської політехніки Анастасія Лопоха. Ліцеїстка за вісім місяців навчання в Науковому ліцеї здобула перемоги в міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Зокрема, стала переможницею Міжнародного відкритого конкурсу із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів – диплом ІІ ступеня; ХІ Міжнародного конкурсу образотворчого мистецтва «Solovjov Art»-Краків – Київ» – диплом ІІ ступеня (комп’ютерна графіка);  Міжнародного фестивалю з образотворчого мистецтва «Ми з України» – диплом ІІ ступеня (комп’ютерна графіка); Третього Всеукраїнського дистанційного конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Битва жанрів – Art III» – диплом І ступеня (комп’ютерна графіка); обласної етнолого-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Чуття єдиної родини» – диплом ІІІ ступеня; ХІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови (Весна 2022) – диплом ІІІ ступеня. Стала переможницею ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН – завоювала диплом ІІ ступеня в  науковому відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, наукова секція «Українська література» та є учасницею ІІІ (Всеукраїнського етапу) етапу.
 Пишаємося нашою ліцеїсткою та зичимо їй подальших успіхів та нових перемог!