Ви зараз переглядаєте 7 призових місць у конкурсі учнівської молоді на кращу програму для комп’ютера

7 призових місць у конкурсі учнівської молоді на кращу програму для комп’ютера

26 листопада поточного року в дистанційному форматі відбувся міський конкурс учнівської молоді на кращу програму для комп’ютера.

Відповідно до наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 27.11.2023 р. № 340 з 22 програм, які брали участь в конкурсі, всі 7 програм, представлені ліцеїстами Житомирської політехніки здобули перемогу!

Дипломами Абсолютного переможця нагороджені учні 11-А Діжа Олексій (секція – прикладні програми), Лаетін Михайло та Хоменко Дмитро (секція – ігрові ігри, в якій ліцеїсти представили одну програму).

Дипломами І ступеня нагороджені учень групи 10-А Гайдайчук Владисла (секція – прикладні програми), учень групи 11-Б Кошицький Олексій (секція – прикладні програми).

Дипломами ІІ ступеня відзначені учень групи 10-Б Химач Денис (секція – ігрові програми), учні групи 11—А Діжа Олексій (секція – навчальні програми), Лаетін Михайло (прикладні програми).

Вітаємо наших ліцеїстів та педагогічних керівників Варганову Діну Олександрівну, Шатківського Віталія Миколайовича! Щиро бажаємо нових цікавих проєктів та перемог!