Ви зараз переглядаєте Учні Наукового ліцею серед переможців Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2022»

З 08 по 10 листопада ц.р. Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено дистанційно фінальний етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2022». Учасниками заходу були учні закладів загальної середньої освіти, позашкільної та професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти з 20 регіонів України.

За підсумками оцінювання науковим журі учнівських та студентських проектів нагороджено в категорії «Екологія та проблеми довкілля» учнів групи 11-Б Наукового ліцею Житомирської політехніки Жек Анастасію дипломом ІІ ступеня та Недашківського Віталія дипломом ІІІ ступеня.

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 30.11.2022 № 85 висловлено подяку науковому і педагогічному керівникам проектів Скибі Галині Віталіївні, кандидату економічних наук, доценту кафедри хімії Державного університету «Житомирська політехніка» та Ващук Олені Василівні, кандидату педагогічних наук, вчителю біології та хімії Наукового ліцею.