Ви зараз переглядаєте Результати виборів учнівського самоврядування в Науковому ліцеї

Результати виборів учнівського самоврядування в Науковому ліцеї

У Науковому ліцеї Житомирської політехніки закінчилася виборча кампанія учнівського самоврядування. Кандидати на посаду голови Ради ліцеїстів разом із своїми командами підготували програми організації учнівського самоврядування в Науковому ліцеї. В умовах воєнного стану впродовж декількох тижнів вони обмінювалися агітаційним матеріалом, листівками та плакатами в групах ліцеїстів. У ході передвиборчої кампанії проведено «Відкритий мікрофон», під час якого кандидати виступили зі своїми програмами, відповіли на запитання ліцеїстів, презентували свої команди.

Усі присутні в день виборів взяли участь у голосуванні (загальна кількість голосів – 216). За дотриманням правил виборів слідкували члени лічильної комісії. Після відкриття скриньки для голосування за результатами підрахунку бюлетенів переможцем та головою Ради ліцеїстів Наукового ліцею Житомирської політехніки обрано Любича Вадима, учня групи 11-В. Щиро бажаємо Раді ліцеїстів Наукового ліцею Житомирської політехніки плідної та результативної праці в учнівському самоврядуванні!