Ви зараз переглядаєте Заступник голови Ради ліцеїстів Наукового ліцею Антонюк Володимир взяв участь у засіданні обласної ради учнівського самоврядування

Голови осередків учнівського самоврядування територіальних громад Житомирської області взяли участь в засіданні обласної ради учнівського самоврядування та поділитися досвітом організації і проведення основних напрямків своєї роботи.
Раду ліцеїстів Наукового ліцею Житомирської політехніки представив заступник голови, учень групи 10-А Володимир Антонюк. Учнівське самоврядування в Науковому ліцеї спрямоване не лише на самостійне вирішення різноманітних питань, а й на самостійне планування, виконання та проведення заходів, відповідальність за які несуть лідери – учні. Одним із головних завдань закладу є постійна підтримка учнівської молоді, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті.
У своєму виступі Володимир зауважив, що справжні лідери мають бути гнучкими, креативними, активними, ініціативними, дисциплінованими, здатними мислити не ординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.
В презентації роботи Ради ліцеїстів Наукового ліцею висвітлено заходи, які було проведено за підтримки учнівської, педагогічної та батьківської громад:

• Акція «Різдвяно-новорічна феєрія»;
  • «Таємний Санта»;
  • Збір подарунків, смаколиків та підготовка вітальних листівок для дітей – мешканців деокупованих територій Харківщини;
  • Благодійний аукціон для придбання укомлпектованих аптечок та інших необхідних матеріалів для медичних працівників прифронтових територій;
  • Акція «Підтримай ЗСУ».
Володимир Антонюк