Ви зараз переглядаєте Урок пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Урок пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Учні та педагогічні працівники Наукового ліцею Житомирської політехніки долучилися до Всеукраїнського уроку пам’яті, присвяченого роковинам Дня пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу, що відзначається 18 травня.

В онлайн режимі вчителька історії Олена Геча провела навчально-патріотичний виховний захід, продемонструвавши презентацію, в якій показано події травня 1944 року. З матеріалів учні та вчителі дізналися про силове виселення у глухих товарних вагонах близько 200 тисяч кримських татар з рідної землі до Сибіру та Середньої Азії.

Крім того, послухали авторську пісню «1944» української співачки кримськотатарського походження, народної артистки України, переможниці конкурсу «Євробачення-2016» Джамали.