Ви зараз переглядаєте Успіхи ліцеїстів Наукового ліцею у міському конкурсі Мирний космос

Успіхи ліцеїстів Наукового ліцею у міському конкурсі Мирний космос

24 лютого поточного року на базі Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся міський заочний інтелектуальний конкурс «Мирний космос».

Учні Наукового ліцею Житомирської політехніки взяли активну участь у підготовці та представлені робіт.

Вітаємо з перемогою Соколовську Вікторію  (І місце) та бажаємо успіхів у обласному етап.

Вітаємо з перемогою Мазуркевич Катерину  (ІІ місце), Алтухову Катерину  (ІІ місце), Хоменко Вікторію (3 місце), Смолянову Ніку (3 місце).

Дякуємо за участь Грищук Єлизаветі та Копаниці Дмитру.

Дякуємо науковим та педагогічним керівникам: вчительці фізики, Кучер Наталії Вікторівні, вчителю інформатики, Шатківському Віталію Миколайовичу за допомогу у підготовці робіт.

Щиро зичимо нових цікавих наукових досліджень, успіхів та перемог на обласному етапі конкурсу!

Дякуємо Гечі Кирилу за допомогу у створенні сайту

Перглянути роботу https://vikasokol.github.io/Space-Trash-/