Ви зараз переглядаєте Сузір’я Наукового ліцею

Сузір’я Наукового ліцею

#тияк?

В умовах тривалого стресу і дорослим, і дітям властиве когнітивне виснаження — стан «психічної втоми», коли розумової роботи і відповідальності забагато, а відпочинку, сну та можливості розслабитися бракує. Наші ліцеїсти наполегливо вчаться навіть в укриттях, підкорюючи вершини науки, проте вони також надзвичайно талановиті.

Тож Науковий ліцей Житомирської політехніки провів захід – «Сузір’я Наукового ліцею», щоб ліцеїсти змогли відволіктися, виплеснути емоції та безтурботно порадіти створеній атмосфері творчого затишку. Ліцеїсти Житомирської політехніки мали можливість показати свої таланти. Вони дивували нас грою на музичних інструментах: саксофоні, електрогітарі,  піснями, танцями, декламуванням віршів. Виступили:

• Деркач Єлизавета та Ковальов Андрій з музичною композицією на елктрогітарах;
  • Арсеній Зубрицький з музичною композицією на саксофоні;
  • Козлюк Марина, Хмєль Ілля, Лазаренко Софія, Столярчук Дмитро, Ніцкевич Дар’я, Демедчук Ілля, Деркач Єлизавета, Кайданюк Ілля – сучасний спортивний танець;
  • Скримінська Оксана, Шапіренко Максим, Лещенко Анастасія, Дєдух Ілля – танцювальний мікс;
  • Грищук Єлизавета – вірш «Розстріляна вишиванка»;
  • Павлюк Дарина – пісня «Місця щасливих людей»;
  • Чернишов Данііл – пісня «Усе буде добре»;
  • Бірюченко Дарія і Чиршакова Анастасія з партнерами – танець «Вогняне танго»;
  • Оберемчук Вікторія – східний танець «Табла»;
  • Загрива Софія – вірш «Гарноброва, пожежностанна»;
  • Остапенко Анастасія – вірш «Liberta».

Кожен із присутніх у актовій залі тішився та радів створеній атмосфері, вболівав і набирався енергії, якої усім нам сьогодні бракує. Призом глядацьких симпатій нагороджено «Танцювальний мікс» у виконанні Оксани, Максима, Анастасії та Іллі.

Далі буде? Так, адже адміністрацією, педагогами  та учнівським самоврядуванням заплановано ще не один такий захід, після якого діти на запитання «Ти як?» відповідають: «Життя триває! Переможемо!»

#ДякуємоЗСУ за можливість навчатися і творити.