Ви зараз переглядаєте “Гарбузовий збір” для ЗСУ

“Гарбузовий збір” для ЗСУ

День гарбуза – це день приємних несподіванок. Тому в Науковому ліцеї Житомирської політехніки започатковано нову традицію для того, щоб створити гарний настрій усім учасникам освітнього процесу, дарувати подарунки, обмінюватися смаколиками, виготовленими власноруч.

У цей день діти принесли до ліцею багато гарбузів, бо, по-перше, гарбуз є одним із атрибутів осені, а, по-друге, Україну неможливо уявити без гарбузів, і, по-третє, це гарна ідея для фотографування.

Водночас у цей день пройшла акція «Гарбузовий збір» для допомоги Збройним Силам України під гаслом – «Смаколики або монети. УСЕ для ЗСУ». До «Гарбузового збору» доєдналися вчителі, викладачі та студенти Житомирської політехніки.

У результаті, група 10-В монетами назбирала 1000 гривень, а учні групи 10-Г зібрали більше двох кілограмів цукерок.

Усі зібрані солодощі передано нашим захисникам через волонтерів громадської організації «Незламна Україна». Збір монет у межах благодійної акції Національного банку України «Смілива гривня» іще триває…