Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки взяли участь в обласній конференції “Крізь призму часу”

Підзаголовок: Учні Наукового ліцею – учасники обласної конференції «Крізь призму часу».

22 листопада 2023 року ліцеїсти Житомирської політехніки взяли участь в обласній конференції «Крізь призму часу», яка була проведена на базі Центру позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради.

Кожної четвертої суботи листопада ми вшановуємо жертв Голодомору 1932-1933 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. Обласна конференція «Крізь призму часу» проводилася з метою висвітлення геноцидної суті Голодомору 1932-1933 років та нинішньої російської агресії проти України, вшанування пам’яті їх жертв.

Учні мали змогу послухати виступи учасників конференції та побачити  творчі роботи виставки «Янгол, який сумує», на якій серед представлених експонатів є роботи ліцеїсток Житомирської політехніки.