Ви зараз переглядаєте Мій рідний край, моя земля очима сучасників

Мій рідний край, моя земля очима сучасників

10-12 листопада 2023 року учениці Наукового ліцею Житомирської політехніки взяли участь у XIV Всеукраїнській краєзнавчій конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників». Дослідження були представлені у двох секціях:
1)«Культура рідного краю та музейна справа»– Грищук Єлизавета, учениця 10-В групи з темою «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ІМЕНІ СВЯТОСЛАВА РІХТЕРА. ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ТА ЦІКАВІ ФАКТИ»;
2)«Екологічне краєзнавство»-
Мазуркевич Катерина, учениця  10-В групи з темою «ПРИХОВАНІ ТЕХНОГЕННІ КАТАСТРОФИ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ».
Учасниці отримали важливий досвід учасика в наукових конференціях, чудові відгуки та подяки від організаторів.
Дякуємо ученицям Наукового ліцею та педагогічному керівнику досліджень, учительці історії  Гечі Олені Анатоліївні, за активну участь та підготовку проєктів, а також  велика подяка  організаторам конференції – Комунальному закладу «Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» Миколаївської обласної ради  за незабутні враження та можливість поділитися своїми історичними розвідками.