Ви зараз переглядаєте Фізичний твістер

Фізичний твістер

Тиждень науки за техніко-технологічним профілем продовжує наука “Фізика”. Учні Наукового ліцею Житомирської політехніки взяли участь у грі “Фізичний твістер”, яку для них організувала вчителька Кучер Наталія Вікторівна. Ліцеїсти відповідали на запитання, обираючи серед підказок на ігровому полі правильні варіанти, (умовою завдання передбачалося вміння потрапити на правильну відповідь ногою або рукою, демонструючи гарні фізичні можливості). Окрім цього, учні мали можливість пояснити фізичну суть продемонстрованих вчителькою фізики цікавих дослідів та розгадати детективну ситуацію, пов’язану з фізикою.
Успіхи команд 10-х груп оцінювало неупереджене журі у складі учнів 11-их груп, а для 11-х було зібрано журі з 10-их.
Переможцями стали команди “Мангусти” – група з 11-В та “Живчики” – 10-Б класу. Решта зайняли почесні друге та третє місця.
Незабутні враження та позитивні емоції залишаться в пам’яті надовго і підвищуватимуть інтерес до вивчення фізики.