Ви зараз переглядаєте Конкурс «Літературний вектор» у Науковому ліцеї Житомирської політехніки

Конкурс «Літературний вектор» у Науковому ліцеї Житомирської політехніки

Неопалимою купиною є для людства мистецтво та культура. Кожна нація і кожна епоха віддзеркалені у них як у свічаді. Найкращим джерелом духу у будь-якого народу є його література, а для українців і поготів.
У Науковому ліцеї Житомирської політехніки вже стало традицією проведення тематичних літературних вечорів, які покликані сприяти духовному об’єднанню юних поціновувачів книг. На цей раз травневий літературний захід присвячений популяризації словесної культури та мистецтва слова серед учнів. Літературний конкурс, ініційований самими учнями, проходить у потужній співпраці творчої групи ліцеїстів та вчителів української та зарубіжної літератури.
Від кожної групи цьогорічних випускників представлена команда найкращих любителів української та світової літератури. До складу журі запрошено незалежних та неупереджених викладачів та учнів 10 груп.
Сподіваємось, що мистецькі традиції Наукового ліцею Житомирської політехніки прийдуться до вподоби наступним поколінням ліцеїстів!