Ви зараз переглядаєте Продовжується білінгвальний тиждень в Науковому ліцеї

Продовжується білінгвальний тиждень в Науковому ліцеї

З нагоди святкування першої річниці факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя Житомирської політехніки та у рамках білінгвального тижня, який проходить в Науковому ліцеї, учні, вчителі, студенти та викладачі взяли участь у навчально-пізнавальному квесті «Let’s Talk about English». Під час квесту вісім учнівських команд виконали різноманітні завдання англійською мовою, про англійську мову та пов’язанні з англійською мовою. Учасники із задоволенням долали всі випробування та отримали багато позитивних емоцій від участі у квесті!

Дякуємо викладачам кафедри педагогічних технологій та мовної підготовки факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя Олені Лисянюк, Тетяні Вергун, Олегу Макаревичу, Анастасії Кравченко та студентами групи СО-1 за цікавий та змістовний захід.