Ви зараз переглядаєте Заняття «З добром у серці, з Україною в душі» в Науковому ліцеї Житомирської політехніки

28 листопада в Науковому ліцеї Житомирської політехніки години спілкування в учнівських групах були присвячені міжнародному благодійному руху #ЩедрийВівторок.

Куратори груп разом із лідерами учнівського самоврядування провели заняття «З добром у серці, з Україною в душі». Матеріали, які використовувалися для заняття, розроблені експертами Національного банку України. Метою таких занять є популяризація підприємництва та культури благодійності. На занятті ліцеїсти дізналися про відомих успішних українських підприємців, які змогли самотужки побудувати власний бізнес та, водночас, були благодійниками і меценатами. Особливо цікавою була інформація про родини Семиренків і Терещенків, Після змістовної презентації ліцеїсти обговорили тему благодійності та волонтерської допомоги, навчання підприємництву та фінансової грамотності, розповіли про традиції благодійності в своїх сім’ях, поділилися мріями та планами на майбутнє, бажаннями стати успішними та принести користь рідній Україні.