Ви зараз переглядаєте Партія “Прозора”

Партія “Прозора”

Партія “Прозора” – команда, яка завжди стоїть на позиціях відкритості та прозорості. Ми віримо в те, що освіта має бути доступною для всіх, і ми прагнемо забезпечити такі умови, щоб кожен учень міг розвивати свій потенціал і досягати високих досягнень.

Шапіренко Максим Віталійович – кандидат на пост голови ради ліцеїстів.

Мій заступник – Заєць Богдан

Leader-сектор – Скримінська Оксана

Культурно-масовий сектор – Соколовська Вікторія

Спортивний сектор – Найбородін Артем

Сектор волонтерства та благодійної допомоги – Лобода Софія

Інформаційний сектор – Михальський Нікіта

Green-сектор – Савицький Єгор

Ми прагнемо до створення ефективної системи управління, яка слухатиме ваші потреби та інтереси. Ми віримо, що кожен учень повинен мати можливість брати участь у формуванні майбутнього нашого ліцею.

Наш кандидат – людина, яка має чіткий погляд на майбутнє нашого ліцею і готовий працювати не покладаючи рук, щоб створити найкращі умови для наших учнів.

Основними цілями нашого кандидата є:

• Забезпечити доступність сучасних навчальних матеріалів та технологій, щоб наші учні могли крокувати в ногу з часом.
  • Сприяти розвитку співпраці і взаєморозуміння між учнями, вчителями і батьками.
  • Працювати над створенням безпечного та відкритого середовища для всіх учасників освітнього процесу.