Ви зараз переглядаєте Учні Наукового ліцею Антонюк Володимир і Герасимчук Владислав отримали стипендії для обдарованої молоді

11 травня поточного року відбулося вручення стипендії для обдарованої молоді в департаменті освіти Житомирської міської ради.
Стипендіатами стали переможці І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Серед нагороджених – ліцеїсти групи 10-А Наукового ліцею Житомирської політехніки Антонюк Володимир та Герасимчук Владислав із науковим керівником – вчителем інформатики Шатківським Віталієм Миколайовичем.
Володимир і Владислав разом із своїм науковим керівником здобули Дипломи І-го ступеня при захисті робіт у науковому відділенні «Інформаційні технології», секціях «Internet-технології та вебдизайн» і «Програмна інженерія», відповідно.
Щиро вітаємо наших переможців, бажаємо нових наукових пошуків та успіхів. Дякуємо Житомирській міській раді за визнання та відзнаку наших здобутків.

Фотографії: Електронний ресурс : [Facebook]. – Режим доступу:
https://www.facebook.com/photo?fbid=195185576785572&set=pcb.195185846785545 – Дата публікації: 11.05.2023