Ви зараз переглядаєте Вечірка ерудитів у Науковому ліцеї

Вечірка ерудитів у Науковому ліцеї

Напередодні осінніх канікул, коли позаду два місяці наполегливого навчання, адміністрація та педагоги Наукового ліцею організували стилізований захід. Кожна група учнів  попередньо обирала для себе стиль, який мав бути представлений і захищений на «Вечірці ерудитів».

Наші діти були найщасливіші, бо впродовж дня мали нагоду поєднати навчальний процес та бути в образі відповідного стилю. Це були і готи, і персонажі з фільму “Матриця”, і представники захисту планети від усього лихого, і стилю 90-х, і total black, і time maсhine, і business style. Упродовж вечірки ліцеїсти отримували призи за правильні відповіді в ерудит-вікторині.

Символічним було і те, що захід проведено в укритті, аби саме приміщення не асоціювалося лише з повітряними тривогами, а й і місцем, де можна не боятися. Хотілося б якомога довше продовжити учням безтурботне дитинство і навіть у часи війни навчити відпускати хоч на деякий час тривогу і страх, адже вони всі подорослішали в один день – 24.02.2022.

Цей захід є підтвердженням того, що життя триває.

– Ти як? – Я незламний,  попри всі тривоги!