Ви зараз переглядаєте Науковий ліцей Житомирської політехніки співпрацює з Інститутом обдарованої дитини НАПН України

У рамках співпраці між Науковим ліцеєм Житомирської політехніки, та Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України укладено договір про об’єднання зусиль щодо спільної діяльності в сфері науки та освіти. Відповідно до укладеного договору педагогічні працівникик та ліцеїсти братимуть участь у дослідно-експериментальних дослідженнях Інституту, що пов’язані з освітою обдарованих дітей. Спільно сприятимуть створенню інноваційних технологій виявлення і підтримки обдарованих дітей та молоді в Науковому ліцеї, здійснюватимуть науково-методичний супровід, підтримку діяльності Наукового ліцею у роботі з обдарованими дітьми, поширюватимуть досвід новаторської роботи з обдарованими ліцеїстами, проводитимуть консультації з питань розвитку обдарованості і реалізації інтелектуальних та творчих здібностей дітей. В цілому наукова співпраця сприятиме впровадженню інноваційних проектів, спрямованих на розвиток і вдосконалення системи роботи з обдарованими дітьми.

Договір між Науковим ліцеєм Житомирської політехніки, та Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України дає можливість обмінюватися інформацією та проводити спільні заходи, готувати спільні збірники наукових, навчально-методичних матеріалів тощо, а також залучати провідних спеціалістів з обох сторін для розроблення та практичної реалізації спільних програм і проектів.