Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки серед переможців на обласній олімпіаді

Ліцеїсти Житомирської політехніки серед переможців на обласній олімпіаді

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів 10-х класів Житомирської області, яка відбулася 26 лютого поточного року, учні Наукового ліцею Житомирської політехніки Шимон Світлана (група 10-Г) та Чернишов Даніїл (група 10-В) здобули перемогу та отримали Дипломи ІІ ступеня.

Серед учнів 11-х класів Житомирської області, які брали участь в олімпіаді, ліцеїсти групи 11-А Дідківський Костянтин, Драган Влада посіли призові місця та отримали Дипломи ІІІ ступеня.

Вітаємо наших ліцеїстів та педагогічних керівників учнів, вчителів англійської мови Наукового ліцею Гончарук Наталію Олександрівну, Савінкова Тараса Євгенійовича, Глібко Ірину Анатоліївну. Бажаємо нових наукових пошуків, здобутків та перемог!