Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки здобули перемогу в міському конкурсі

Ліцеїсти Житомирської політехніки здобули перемогу в міському конкурсі

15 квітня 2023 року відбувся конкурс учнівської молоді з комп’ютерної графіки у форматі онлайн. 32 учня з сімнадцяти закладів освіти міста Житомира взяли участь у конкурсі в різних номінаціях.

Відповідно до наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 18.04.2023 року № 108 за рішенням журі конкурсу нагороджено:

• Дипломом Абсолютного переможця в номінації «Фотоколаж» – Антонюка Володимира, учня групи 10-А;
  • Дипломом І ступеня в номінації «Paint старша група» – Вексея Богдана, учня групи 10-В;
  • Дипломом ІІІ ступеня в номінації «Paint старша група» – Парфенюк Вікторію, ученицю групи 10-А.

Вітаємо наших переможців та педагогічних керівників, вчителів інформатики Варганову Діну Олександрівну і Шатківського Віталія Миколайовича. Бажаємо нових наукових пошуків, цікавих проєктів і перемог!