Гончарук Наталія Олександрівна

Вчитель

Вчитель англійської мови в Відокремленому підрозділі “Науковий ліцей” Державного університету “Житомирська політехніка”

Інформація про освіту: вища, Київський державний лінгвістичний університет 1996р.

Спеціальність: “Мова і література” (іноземна мова), кваліфікація спеціаліст: вчитель англійської мови.

Посада, кваліфікація, педагогічне звання, почесне звання, науковий ступінь, вчене звання: вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії,  «вчитель‐методист» 2018р.

Підвищення кваліфікації: курси підвищення кваліфікації на тему: «Інноваційні технології навчання іноземної мови в світлі нової української школи». Свідоцтво № АА02125208/0001957-21 від 15.01.2021р., видане Житомирським державним університетом ім.І.Франка

Індивідуальна науково-методична тема: Метод проблемного навчання учнів Наукового ліцею Житомирської політехніки як ефективний шлях формування дослідницької компетентності на уроках англійської мови.

Індивідуальна науково-методична тема: «Метод проблемного навчання учнів Наукового ліцею як ефективний шлях формування дослідницької компетентності на уроках англійської мови».

Педагогічне кредо:

Навчаючи- учись, навчаючи – твори, у процесі творчості – навчай.

Педагогічна діяльність:

• 1994-2004рр. вчитель англійської мовиЗОШ №14, м.Житомир

• 2004-2021рр. вчитель англійської мовиЖитомирської гуманітарної гімназії №1

Професійний розвиток:

• Учасник регіонального експерименту з розвитку критичного мислення учнів (2013‑ 2015рр.)
  • «Використання хмарних технологій у професійній діяльності педагогічних працівників» ‑ курс при ЖОІППО (січень 2016р.)
  • «Drama in Teaching and Learning» («Педагогічна драма у викладанні та навчанні») – майстерня професійного розвитку університету Хельсінки, Фінляндія при ЖДУ ім. І.Франка (березень 2016р.)
  • Літня школа професійного розвитку «English as a 21st Century Skill» за сприяння Корпусу Миру США в Україні, м. Житомир (червень 2016р.)
  • Літня школа професійного розвитку «Інтегровані змістові лінії та шляхи їх втілення в процес навчання та викладання англійської мови», м. Житомир (червень 2017р.)
  • Навчання у «Лінгво‑методичній академії». Організатор Навчально‑науковий інститут іноземної філології Житомирського державного університету ім. І.Франка (вересень 2016р. ‑ травень 2017р.)
  • Навчально‑методичний тренінг з підвищення кваліфікації «Роль ключових життєвих умінь на уроках англійської мови» Організатор ‑ британське видавництво Express Publishing (лютий 2020р.)
  • Онлайн‑тренінг «How to Teach Exam Students Online». Організатор ‑ британське видавництво Pearson (квітень 2020р.)
  • Онлайн‑школа професійного розвитку «EP Training Rooms». Організатор ‑ британське видавництво Express Publishing (червень 2020р.)
  • Успішно пройщла партнерський курс «Онлайн‑сервіси для вчителів» на Національній онлайн‑платформі з цифрової грамотності (квітень 2020р.) та тестування “Цифрограм для вчителів” на національній онлайн‑платформі Дія. Цифрова освіта. Рівень цифрової грамотності ‑ Високий С2 (54/63) (червень 2021р.)

Нагороди, досягнення, відзнаки:

• Диплом І ступеня VIII Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (вересень 2016р.)
  • Грамота VIII Міжнародного форуму «Інноватика у сучасній освіті ‑ 2016», м.Київ
  • Золота медаль Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», м.Київ (2018р.)
  • Грамоти  та подяки Департаменту освіти Житомирської міської ради за сумлінну та результативну роботу, підготовку переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови та переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу‑захисту науково‑дослідницьких робіт учнів‑членів МАН (2008, 2012, 2013, 2014, 2017, 2018рр.)
  • Грамота Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІ етапу ‑ учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу‑захисту науково‑дослідницьких робіт учнів‑членів МАН (2014р.)

Свідоцтво про підготовку 8 переможців ІХ Всеукраїнської інтернет‑олімпіади «На Урок» (травень 2021р.)