Ви зараз переглядаєте Батьківська спільнота відвідала Науковий ліцей напередодні нового навчального року

Напередодні нового навчального року Житомирська політехніка радо відкрила свої двері для батьківської громади Наукового ліцею.

На чолі з ректором Державного університету «Житомирська політехніка» Віктором ЄВДОКИМОВИМ та директором Наукового ліцею Наталією ВЕНЦЕЛЬ батьки мали змогу оглянути аудиторії та комп’ютерні класи, перевірити забезпечення освітнього простору інформаційними технологіями та відвідати конференц-зал у новому приміщенні.

Віктор Євдокимов запросив батьківський актив  оглянути підготовлене укриття, впевнитись у його задовільних умовах  для перебування дітей під час небезпечної ситуації. Дане укриття відповідає усім нормам Міністерства освіти: оснащене медпунктом, санвузлами, забезпечене матеріально-технічним обладнанням для довготривалого перебування учнів та викладачів. Приміщення для тимчасового укриття також відповідає безумовним вимогам від ДСНС: відсутність аварійних конструкцій, справні двері та сходи, вентиляція, два виходи, висота стелі не менше, ніж 1,7 метра.

Усі учасники важливої зустрічі висловили задоволення від отриманої інформації.