Ви зараз переглядаєте Вишиванка як національна ознака України

Вишиванка як національна ознака України

«Вишиванка як національна ознака України». Під такою промовистою назвою пройшов конкурс творчих робіт у Науковому ліцеї Житомирської політехніки. Учні із великим натхненням долучились до участі. Кожен ліцеїст висловлював свою любов та пошану до народного символу – вишиванки. Ліцеїсти стверджували, що не лише патріотично та модно носити вишиванку, а вона є проявом почесної приналежності до стійкого українського народу у теперішні буремні часи. Діти із притаманною їм чесністю і щирістю висловлювали впевненість у тому, що національні традиції та міцна віра у перемогу допоможуть Україні здолати усі перешкоди!

Абсолютним переможцем конкурсу визнана робота Ліщинської Каріни (група 10-В). Призери конкурсу:

1 місце – Сєргєєв Євген (група 10-Г) та Собкович Роман (група 10-А),

2 місце – Довбиш Лідія (група 10-Г), Криніцька Анастасія (група 10-В),

3 місце – Гадяцька Інга (група 10-В) та Мурга Всеволод (Група 10-Б),

Бажаємо усім учасникам творчих успіхів, натхнення та ПЕРЕМОГИ!

Вікарій Дарина, група 10-В
Довбиш Лідія, група 10-Г