Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки – переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови учнів 10-х та 11-х класів Житомирської області, яка відбулася 18 лютого поточного року, всі учасники від Наукового ліцею Житомирської політехніки здобули перемогу.
І місце: Шимон Світлана, учениця групи 11-Г та Мазуркевич Катерина, учениця групи 10-В.
ІІ місце: Чернишов Данііл, учень групи 11-В та Павлюк Софія, учениця групи 10-В.
Вітаємо наших переможців та Гончарук Наталію Олександрівну, Глібко Ірину Анатоліївну, Савінкова Тараса Євгенійовича, вчителів англійської мови Наукового ліцею Житомирської політехніки, які готували учнів до олімпіади. Бажаємо нових успіхів, цікавих проєктів та перемог!