Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки – переможці та фіналісти Всеукраїнського конкурсу

Ліцеїсти Житомирської політехніки під керівництвом к.п.н, вчительки хімії Наукового ліцею Ващук Олени Василівни взяли участь у Всеукраїнському турнірі юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка, присвяченому 125-й річниці заснування НТУУ «КПІ імені І. Сікорського».
Турнір проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України та за підтримки Союзу хіміків України.

За результатами змагань та на підставі протоколів журі факультетів університетів та підсумкового протоколу, відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 27.01.2023 № 12 Дипломом ІІІ ступеня та бронзовою медаллю, Почесною грамотою від Союзу хіміків України нагороджено учня групи 11-Б Недашківського Віталія.

За поданнями оргкомітетів університетів відмічено високі здобутки фіналістів, які за результатами виконання окремих теоретичних і практичних турів отримали найвищі бали, учня групи 11-Б Недашківського Віталія та учениці групи 10-Г Хариної Олександри.

Дипломами фіналістів нагороджено учня групи 10-Б Павелеску Івана, учнів групи 10-В Алексеєву Юлію, Бірюченко Дар’ю, Дзибу Альбіну, Лонську Надію, , Чернишова Данііла, учениць групи 10-Г Власову Анастасію, Руських Вікторію, Харину Олександру, ученицю групи 11-Б Жек Анастасію, ученицю групи 11-Г Степанчук Дар’ю.

Вітаємо переможців та фіналістів. Щиро бажаємо нових успіхів та перемог!