Ви зараз переглядаєте Участь ліцеїсток Житомирської політехніки у виставці «Янгол, який сумує» до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років

Ліцеїстки Житомирської політехніки Кучейник Діана (група 11-В), Алтухова Катерина, Поліщук Каріна, Хоменко Вікторія (група 10-Г) взяли участь в обласній виставці творчих робіт «Янгол, який сумує». Виставка проводиться Центром позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради з метою висвітлення геноцидної суті Голодомору 1932-1933 р. та нинішньої російської агресії проти України.

Учениці Наукового ліцею надіслали роботи на виставку в номінації: образотворче мистецтво.

Діана створила творчу роботу «Свічка, яка не згасне», що символізує пам’ять та шану усім, хто ціною власного життя відстоював рідну Україну. ЯНГОЛ плаче, а свіча ніколи не згасне, як не згасне українська пам’ять у кожного, хто гідний зватися Людиною.

Малюнок «Колосок життя» – це  колективна робота Катерини, Каріни і Вікторії. Він символізує останню надію на порятунок у ті тяжкі часи голоду. Надія, віра та воля поруч з українцями завжди. Підтримуємо наших творчих ліцеїсток та пишаємося їхнім хистом до малювання. Творіть прекрасне пензлем і надалі, нехай ваші картини знайдуть місце в душі кожного, хто дивитиметься їх.