Ви зараз переглядаєте Канікули у Науковому ліцеї

Канікули у Науковому ліцеї

Осінні канікули у Науковому ліцеї Житомирської політехніки розпочалися 23 жовтня і тривають донині, але педагоги на чолі з адміністрацією намагаються покращити знання та мотивацію ліцеїстів, продовжуючи проводити щодня заняття-консультації з різних предметів, аби надолужити освітні втрати, спричинені війною, аби краще засвоїти складний матеріал з певних тем та якісно підготуватися до НМТ.

Переконані, що з початком повномасштабної війни  вчителі перестали бути для учнів лише помічниками та наставниками, вони,  насамперед,  дбають про емоційний стан дітей, а не тільки про освітні втрати в контексті академічних результатів.

Не лише для ліцеїстів було сплановано  ряд занять, а й для педагогічного колективу, зокрема, це і проведення психологічного тренінгу «Мій ресурс стресостійкості», під час якого вчителі мали можливість виконати завдання запропонованих  практичним психологом ліцею,  Гетманською М.О., вправ «Рецепт стресостійкості» та «Колаж спокою», поспілкуватися, розкрити секрети педагогічної майстерності і  поділитися  джерелами власної мотивації; це і проведення консультації для педагогів “Цікаво, корисно, не складно…” (як мотивувати учнів до навчання); проведення практичних занять із членами наукового товариства «Політехніка» по підготовці до участі в ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін; проведення засідань методичних комісій, на яких відповідно до складеного плану розглядалися різні питання щодо організації подальшої роботи у І семестрі; проведення педагогічної ради, на якій заступник директора – Забелло Л.О. ознайомила членів педколективу з результатами стану адаптації учнів 10 класу до умов освітнього процесу у профільній школі,  а методист ліцею – Глібко І.А. з питанням актуалізації компетентісного підходу до освітнього процесу, яка  закцентувала увагу на основних  напрямках методологічних засад освітнього процесу відповідно до нормативних документів, зупинилася на питанні підвищення кваліфікації педагогічних працівників ліцею та  ознайомила педагогів з основними відмінностями Положення про атестацію педагогічних працівників.

Насиченість заходами під час осінніх канікул у Науковому ліцеї підкреслює лише те, що попри складні події, в яких перебуває наша країна, ми маємо дбати про забезпечення якості освіти та відбудову України, бо ж освіта – це інвестиція у майбутнє.