Ви зараз переглядаєте Досягнення ліцеїстів Житомирської політехніки у конкурсі на екологічну тематику

Досягнення ліцеїстів Житомирської політехніки у конкурсі на екологічну тематику

Учні Наукового ліцею  Житомирської політехніки взяли участь у Х-му конкурсі робіт на екологічну тематику для школярів, який проводить кафедра ХТПЕ (КАФЕДРА ХІМІЧНОЇ ТЕХНІКИ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ЕКОЛОГІЇ)  Харківського політехнічного інституту.

У цьому конкурсі учні з різних куточків України ділилися своїм баченням екологічних проблем та шляхами їх вирішення. Особливо гостро постало питання подолання наслідків війни. Водночас діти не забувають і про проблеми забруднення навколишнього середовища побутовими відходами та викидами різних джерел, про важливість збереження першоцвітів та біорізноманіття. Це все учні показали у своїх роботах. Також у коміксах, саморобках та плакатах висвітлено багато інших, не менш актуальних проблем довкілля.

Роботи учнів Наукового ліцею Житомирської політехніки отримали високу оцінку журі, що дозволило їм зайняти призові місця у Всеукраїнському Екофорумі.
Цей успіх є свідченням того, що молодь сьогодні не байдужа до проблеми екології та готова долучатися до її розв’язання. Учні Наукового ліцею Житомирської політехніки продемонстрували, що знання та навички в цій галузі можуть бути успішно застосовані для створення реальних проєктів, спрямованих на збереження природи та покращення якості життя людей.

Детально про конкурс https://web.kpi.kharkov.ua/htpe

Прізвище Ім’яСтупінь диплому