Ви зараз переглядаєте Науковий ліцей Житомирської політехніки серед лідерів нагороджених

Науковий ліцей Житомирської політехніки серед лідерів нагороджених

18 жовтня поточного року відбулося нагородження та вручення грошових сертифікатів переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх науково-педагогічних керівників.

У заході взяли участь заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, в.о. директора Національного центру «Мала академія наук України» Тетяна Пещеріна, переможці та педагогічні керівники III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Також в онлайн форматі до урочистостей приєднався президент Малої академії наук України – Станіслав Довгий.

Серед 21-ого нагородженого учня – троє ліцеїстів Житомирської політехніки. Щиро вітаємо Антонюка Володимира, Панченко Єлизавету та Чернишова Данііла з отриманою відзнакою.

Дякуємо науково-педагогічним керівникам наших ліцеїстів вчителям Наукового ліцею – Гечі Олені Анатоліївні, Гончарук Наталії Олександрівні, Шатківському Віталію Миколайовичу та к.ф.н., доценту, декану факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя Державного університету «Житомирська політехніка» Черниш Оксані Андріївні, старшому викладачу кафедри комп’ютерних наук Державного університету «Житомирська політехніка» Кузьменку Олександру Вікторовичу, а також д.п.н., директору КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Смагіну Ігорю Івановичу.