Ви зараз переглядаєте Заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України у Науковому ліцеї Житомирської політехніки

В рамках відзначення Дня захисників і захисниць України ліцеїсти Житомирської політехніки взяли участь у низці заходів.

Ярмоченко Марія, учениця групи 11-Г долучилися до поетично-патріотичного марафону «Окопна лірика», який був організований  факультетом педагогічних технологій та освіти впродовж життя Державного університету «Житомирська політехніка». Марафон проходив з 20 по 30 вересня 2023 року.

Для участі у марафоні потрібно було зробити 5 кроків:

1-й крок – обрати вірш одного із сучасних авторів про українського воїна-захисника;

2-й крок – за допомогою смартфону відзняти відео, в якому продекламувати обраний вірш;

3-й крок – надіслати відео у телеграм канал https://t.me/marafonokopnaliryka.

Відео були розміщені у соцмережах, де всі бажаючі могли  проголосувати за них  вподобайками.

4-й крок – зайти на офіційну сторінку факультету у соцмережах та поставити вподобайки найкращим відео.

Учні Наукового ліцею доєдналися до обласного челенджу малюнків та відеороликів «Дякуємо Захисникам України!» (День подяки), ініційованого Житомирським  державним будинком художньої та технічної творчості. Під керівництвом вчительки української мови та літератури Боровської-Карандюк Ірини Анатоліївни творча група ліцеїстів у складі Полякової Поліни, Бірюченко Дарії, Вексея Богдана, Лозового Єгора, Афоніна Тимофія (група 11-В), Гаврилюк Каміли, Ратушинської Дарини, Ярмоченко Марії, Шимон Світлани (група 11-Г), Антонюка Володимира (група 11-А) записала відеоролик, який змонтував Петровський Владислав (група 11-Г). У ньому ліцеїсти зворушливо висловили вдячність та віддали шану військовослужбовцям, усім  Захисникам України, які боронять рідну землю.

Вчитель предмету «Захист України» Севрук Іван Григорович з ліцеїстами 11-х груп провів заходи, спрямовані на вивчення історії свята та етапів боротьби наших захисників і захисниць за Незалежність і територіальну цілісність України.