Ви зараз переглядаєте Допомога ЗСУ замість подарунків до свята працівників освіти

Допомога ЗСУ замість подарунків до свята працівників освіти

Науковий ліцей Житомирської політехніки ніколи не стоїть осторонь проблем війни. Ми постійно та невпинно допомагаємо нашим захисникам та захисницям на фронті. Цьогоріч учні групи 11-В ініціювали збір допомоги нашим захисникам. У такий спосіб ліцеїсти вирішили привітати своїх учителів з Днем працівника освіти. Була створена лічильна комісії, яка оголосила по групах таку ініціативу і всі учасники освітнього процесу проголосували «за». Наші ліцеїсти безмежно вдячні своїм вчителям за науку і досвід, міцні знання та терпіння. Усі розуміють, що допомога захисникам – це найкращий подарунок учителю до професійного свята. Водночас напередодні Дня захисників і захисниць України ми пошановуємо наших оборонців. І нам дуже приємно, що до ініціативи дітей доєдналися їхні батьки і вчителі. Наші педагоги також мужньо тримають освітній фронт та щиро вірять у Перемогу.

Зібрані речі, а саме: продукти харчування, вода, засоби гігієни, ліки, засоби надання першої допомоги, газові плити з п’єзопідпалом, каремати, палатка, термобілизна, – усе це ліцеїсти передали волонтерам для відправлення нашим захисникам.