Ви зараз переглядаєте День науки в Науковому ліцеї Житомирської політехніки

День науки в Науковому ліцеї Житомирської політехніки

19 травня в ліцеїстів та педагогічних працівників Житомирської політехніки відбулося перше офіційне свято – День науки.

На урочистостях учні, учителі та гості започаткували традицію Наукового ліцею – вручати нагороди, здобуті впродовж року, ліцеїстам та педагогічним працівникам. Відкрив свято та церемонію нагородження переможців проректор з науково-педагогічної роботи Державного університету «Житомирська політехніка», кандидат технічних наук, доцент Морозов Андрій Васильович.

Ведучі свята Хоменко Софія, Коломієць Артем та Лозовий Єгор весело і цікаво провели церемонію нагородження та представлення 13 переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (ІІ та ІІІ етапи), 24 переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад (ІІІ та/або ІV етапи), більше 100 переможців міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів, конференцій та турнірів.

Науковим стендапом (Антонюк Володомир та Сархан Назар), танцем рок-н-рол (Бірюченко Дар’я), віршами польською та іспанською мовами (Стахов Андрій та Богданевич Анастасія), грою на саксофоні та гітарі з улюбленою піснею (Зубрицький Арсеній та Чернишов Данііл) дивували ліцейну родину та гостей свята.

На ліцейну гостину завітали з подяками з Ізраїлю директор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук Смагін Ігор Іванович, заступник директора,кандидат педагогічних наук Ренькас Броніслава Мирославівна та кандидат психологічних наук, доцентка кафедри психології, координатор проєкту “Хібукі-школа” Кльоц Любов Антонівна. Гості передали цінні подарунки учасникам проєкту і щиро подякували Науковому ліцею за роботу за темою “Психолого-педагогічні особливості трансформації травмівних переживань дітей засобами Хібукі – іграшки”.

На святі започаткували нову рубрику в традиціях пошанування ліцеїстів нагородженням за номінаціями: «Обдарованість 2023 року. Науковий ліцей Житомирської політехніки» – Лопоха Анастасія, «Стійкість 2023 року. Науковий ліцей Житомирської політехніки» – Степанчук Дар’я, «Відкриття 2023 року. Науковий ліцей Житомирської політехніки» – Чернишов Данііл, «Успіх 2023 року. Науковий ліцей Житомирської політехніки» – Панченко Єлизавета, «Переможець 2023 року. Науковий ліцей Житомирської політехніки» – Антонюк Володимир, «Через тернії до зірок – 2023 року. Науковий ліцей Житомирської політехніки» – Жек Анастасія.

Фото зі свята