Ви зараз переглядаєте Троє ліцеїстів здобули призові місця в обласному конкурсі

Троє ліцеїстів здобули призові місця в обласному конкурсі

На базі комунального закладу позашкільної освіти Житомирської обласної ради «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся ХХІV обласний інтелектуальний конкурс «Мирний космос».

Учні Наукового ліцею Житомирської політехніки Милостивий Артем, Омельчук Олександр, Петровський Владислав, Сербіна Анастасія, Степанчук Дар’я, Шахрай Артем взяли активну участь у підготовці та представлені робіт на конкурсі.

Відповідно до протоколу особистої першості ХХІV обласного інтелектуального конкурсу «Мирний космос» від 28 березня 2023 року Дипломи абсолютного переможця здобули:

– у номінації «Історія розвитку авіації і космонавтики» – учениця групи 11-Г Степанчук Дар’я із загальним балом 39,33 (науковий керівник – вчителька історії, PhD Геча Олена Анатоліївна);

– у номінації «Людина. Земля. Всесвіт» – учень групи 10-А Милостивий Артем із загальним балом 32,00 (науковий керівник – вчитель інформатики Шатківський Віталій Миколайович);

– у номінації «Програмування та обчислювальна техніка» – учень групи 10-Б Шахрай Артем із загальним балом 34,33 (науковий керівник – вчитель інформатики Шатківський Віталій Миколайович).

Дякуємо науковим керівникам та ліцеїстам за активну підготовку та участь у конкурсі. Щиро зичимо нових цікавих наукових досліджень, успіхів та перемог на всеукраїнському етапі конкурсу!