Ліцеїсти Житомирської політехніки – переможці конкурсу

18 березня поточного року відбувся конкурс учнівської молоді на кращого користувача офісними програмами в онлайн-форматі, в якому взяли участь учні Наукового ліцею Житомирської політехніки. Відповідно до наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 27.03.2023 №87 за результатами конкурсу ліцеїсти Житомирської політехніки здобули:

– Диплом абсолютного переможця (номінація Access) – учень групи 10-А Антонюк Володимир;

– Дипломи ІІІ ступеня:

учениця групи 11-А Драган Влада (номінація Power Point),

учениця групи 10-Б, Павлюк Дарина (номінація Access),

учениця групи 10-Г, Харина Олександра (номінація Excel),

учень групи 10-Б Кошицький Олексій (номінація Excel).

Дарина та Олександра є вихованцями гуртка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, що працює на базі Державного університету «Житомирська політехніка», та який очолює вчитель інформатики Наукового ліцею Шатківський Віталій Миколайович.

Вітаємо наших переможців та педагогічних керівників, вчителів інформатики Варганову Діну Олександрівну і Шатківського Віталія Миколайовича.

Бажаємо нових цікавих проектів, успіхів та перемог!