Ви зараз переглядаєте Гурток «Наукові дослідження у фізиці» працює

Гурток «Наукові дослідження у фізиці» працює

На базі Державного університету «Житомирська політехніка» працює гурток фізики Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради. Гурток «Наукові дослідження у фізиці» створено з метою поглибленого вивчення цікавих для учнів тем, розв’язування задач для допитливих, проведення досліджень фізичних явищ та написання творчих робіт за результатами виконаної роботи.
Під час виконання різних завдань та вправ у гуртку, участі в різних конкурсах, написання творчих робіт учні формують пізнавальну, практичну, творчу та соціальну компетентності, що є складовою всебічно і гармонійно розвиненої особистості учня Наукового ліцею.
Керівник гуртка – вчителька фізики Наукового ліцею Житомирської політехніки Кучер Наталія Вікторівна.
Щиро бажаємо гуртківцям успішних досліджень, креативних ідей, нових пошуків та перемог!