Ви зараз переглядаєте Науковий ліцей на зимових канікулах

Науковий ліцей на зимових канікулах

З метою забезпечення змістовного відпочинку під час зимових канікул учні Наукового ліцею Житомирської політехніки відвідали професійний центр iпотерапii та оздоровчої вepxoвoї їзди «Берегиня Полісся» м.Житомира. Ліцеїсти дізналися багато цікавого з життя одних із найграuiознiших тварин нашої планети, побачили представників цього виду, які занесені в Червону книгу, дізналися про те, чим корисна їзда на конях, що таке iпотерапiя та багато іншого з життя коней. Учні мали можливість погодувати тварин, покомунікувати з ними, спробували покататися на конях під керівництвом інструкторів, загалом усі, хто потрапив на екскурсію, отримали багато цікавих вражень та позитивних емоцій, що так важливо у такий непростий для країни час.