Ви зараз переглядаєте Випускниці Наукового ліцею Житомирської політехніки вручили стипендію Президента України

11 грудня відбулося урочисте вручення стипендій Президента України переможцям  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році.

Вітаємо стипендіатку Президента України – випускницю-ліцеїстку Житомирської політехніки Панченко Єлизавету, переможницю Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН 2022/2023 навчального року! Дякуємо за постійний супровід та наставництво вчительці історії Наукового ліцею, Phd Гечі Олені Анатоліївні. Пишаємося нашими переможцями!