Ви зараз переглядаєте Учениця Наукового ліцею Житомирської політехніки Колесник Людмила – переможець у номінації «Історія України і державотворення»

Відповідно до наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 09.01.2023 р. № 2, на підставі висновків журі першого етапу ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Історія України і державотворення» визнано переможцем та нагороджено грамотою за ІІІ місце ученицю групи 10-Г Наукового ліцею Житомирської політехніки Колесник Людмилу.
Вітаємо ліцеїстку, а також педагогічного керівника проєкту доктора філософії за спеціальністю «Історія і археологія», вчителя історії Наукового ліцею Гечу Олену Анатоліївну. Бажаємо нових наукових пошуків, здобутків і перемог!