Ви зараз переглядаєте Участь учнів Наукового ліцею в обласному конкурсі «Мандруй рідним краєм».

Участь учнів Наукового ліцею в обласному конкурсі «Мандруй рідним краєм».

Учні Наукового ліцею Житомирської політехніки в умовах воєнного стану взяли участь в обласному конкурсі туристсько-краєзнавчих маршрутів «Мандруй рідним краєм».
За результатами конкурсу група здобувачів освіти 11-Г Наукового ліцею Житомирської політехніки (Безшкура Єлизавета, Самчик Валерія, Ігнатенко Дар’я) нагороджена дипломом ІІ-го ступеня у номінації «Герої серед нас».
Учень групи 10-В Афонін Тимофій здобув перемогу (диплом ІІІ-го ступеня), представивши роботу в номінації «Край, в якому я живу». В цій же номінації представив свою роботу учень групи 11-Б Бойко Іван.
Щиро вітаємо переможців та Гечу Олену, вчительку історії – керівника проектів! Зичимо цікавих творчих ідей та нових перемог!

Ігнатенко Дар’я Безшкура Єлизавета Самчик Валерія,
Геча Олена