Ви зараз переглядаєте Учні Наукового ліцею – переможці Чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон»

З чемпіонату Європи, який проходив в Іспанії, повернулися ліцеїсти Житомирської Політехніки Лєдньов Михайло, Воробйов Артур, Василевський Давид, Кухарук Данило. Вони здобули золоті медалі на дистанції 2000м, open, D-12; 2000м, mix, D-22; 200м, open, D-12; 200м, mix, D-22; 500м, open, D-12 та 500м, mix, D-22.
Пишаємося успіхами веслувальників Національної збірної України – учнів Наукового ліцею Житомирської політехніки на 14му Чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон». Щиро бажаємо їм нових спортивних досягнень та рекордів, успіхів у навчанні в Науковому ліцеї, здоров’я та добра. Всім нам Перемоги!