Ви зараз переглядаєте Свято останнього дзвоника в Науковому ліцеї

Свято останнього дзвоника в Науковому ліцеї

У Науковому ліцеї Житомирської політехніки пролунав перший Останній дзвоник. До онлайн-заходу долучилися батьківська та учнівська громада Наукового ліцею, педагогічний колектив. Присутні вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні хвилиною мовчання. Слова вітання та подяки пролунали не тільки від батьків та педагогічного колективу Наукового ліцею на чолі з директором Наталією Венцель, а й від наших креативних ліцеїстів. Підведено підсумки першого нелегкого навчального року. 11 учнів Наукового ліцею нагороджені Похвальними листами за високі досягнення в навчанні. Свої нагороди отримали переможці міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних олімпіад, турнірів і конкурсів. Відзначено вчителів, які керували науковими проектами своїх вихованців. Пишаємося талановитими учнями та творчими вчителями! Висловлюємо щиру подяку батькам за співпрацю та підтримку. Дякуємо ректору Державного університету “Житомирська політехніка” Віктору Євдокимову та директору Наукового ліцею Наталії Венцель за створення умов для розвитку інтелектуального та творчого потенціалу особистості учнів. Щиро сподіваємося на нові зустрічі в стінах нашого рідного Наукового ліцею Житомирської політехніки! Зичимо всім щастя, добра, миру і Перемоги!