Ви зараз переглядаєте Результати ХХ обласного інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами

28 березня поточного року відбувся ХХ обласний інтелектуальний конкурс на краще володіння офісними програмами, в якому взяли участь учні Наукового ліцею Житомирської політехніки. За результатами конкурсу, ліцеїсти здобули:

Диплом І ступеня
– Антонюк Володимир, учень групи 11-А (номінація MS OFFICE);
Диплом ІІ ступеня
– Парфенюк Вікторія, учениця групи 11-А (номінація MS WORD);
– Ярмоченко Марія, учениця групи 11-Г (номінація MS POWER POINT);
Диплом ІІІ ступеня
– Кошицький Олексій, учень групи 11 Б (номінація MS EXCEL).
Участь у конкурсі
– Павлюк Дарина, учениця 11класу (номінація MS ACCESS).
Столярчук Дмитро, учень групи 11-А (номінація MS OFFICE) як учасник від ЖМЦНТТУМ отримав диплом ІІІ ступеня.
Крім того, в командному заліку команда Наукового ліцею Житомирської політехніки посіла І місце серед 19 команд.
Вітаємо ліцеїстів та їх керівників, вчителів інформатики Варганову Діну Олександрівну і Шатківського Віталія Миколайовича.